Главная страница Дерево Дом Строй      

Дерево Дом Строй - строительство кирпичных, каркасных, деревянных домов

Домашняя страница Контакты Добавить в избранное
     Главная страница
     Проекты домов
     Видео
     Породы дерева
     Архив статей
     Контакты
     Пеллетные горелки

Статьи о строительстве >> Кровли. Гидроизоляция >> Гідроізоляція від DEITERMANN


Гідроізоляція від DEITERMANN
Гідроізоляція від DEITERMANN // Строительство и реконструкция . . 13 марта 2002 (№ 3) . С. 14


При спорудженні нових чи реставрації старих об'єктів будівельники практично щоразу повинні вирішувати питання їх захисту від впливу води, тобто питання гідроізоляції. Старі методи з використанням "смоли" чи "рідкого скла" в принципі не можуть забезпечити сучасних будівельних вимог. А в деяких випадках їх застосування може привести до погіршення експлуатаційних параметрів споруди - нездатність вільного парогазообміну, що приводить до капілярного підняття вологи, неможливість подальшого оштукатурювання чи наклеювання плиток у випадку гідроізоляції "смолою" і т.п. Поява на ринку гідроізоляційних будматеріалів новітніх продуктів створює іншу проблему " як технічно правильно і економічно вигідно вибрати потрібний.Мета даної статті - ознайомити українських будівельників з двома продуктами від німецького концерну DEITERMANN (ДАЙТЕРМАНН) " лідера серед виробників гідроізоляційних матеріалів на мінеральній основі. Головною їх перевагою, порівняно з іншими, є те, що маючи високу водонепроникність, вони вільно пропускають пару і гази, а також, на відміну від аналогів конкурентів, є однокомпонентними і не потребують затрат на підготовчі роботи.

Найбільшого розповсюдження набув матеріал Cerinol DS (Церінол ДС) " гідравлічно в'яжучий ізолюючий розчин (після додавання води), виготовлений на основі високоякісного цементу з добавками капілярнодіючих синтетичних речовин.

Сфера застосування Cerinol DS досить широка, а саме захист будинків і споруд від вологості грунту, поверхневих і ґрунтових вод, ізоляція резервуарів і басейнів глибиною до 5-ти метрів. Матеріал наноситься на будь-які мінеральні поверхні (бетон, цегла, блоки, камінь, інше) " зовнішні і внутрішні стіни фундаментів та підвалів, зовнішні і внутрішні стіни під керамічну плитку, стіни та підлоги, на які діє вода.

Характерними особливостями Cerinol DS є його:

" швидка і легка обробка завдяки однокомпонентному фасуванню;

" можливість нанесення на вологі основи;

" висока адгезія з основою;

" тужавіння проходить без утворення внутрішніх напружень і тріщин;

" висока водонепроникність навіть для води під тиском;

" дуже висока стійкість до дії хімічних речовин та агресивного середовища;

" стійкість до механічних навантажень;

" довговічність та морозостійкість;

" відсутність нальотів і шкідливої дії на цеглу чи бетон;

" безпека для навколишнього середовища;

" допуск до контакту з питною водою.

Технологія використання Cerinol DS надзвичайно легка і містить декілька простих операцій:

1. Підготовка поверхні об'єкту " зводиться до зачистки її від бруду і частинок, що відшарувались. Причому Cerinol DS наноситься на вологу поверхню, що розширює сферу його застосування при гідроізоляції вже існуючих вологих споруд без попереднього їх осушення.

2. Приготування розчину здійснюється на місці роботи шляхом простого замішування вмісту упаковки з водою. Свіжий розчин має сметанкоподібну консистенцію сірого кольору і готовий до використання протягом 45 хвилин.

3. Наноситься Cerinol DS в два (у випадку гідроізоляції басейнів-три) прийоми.

Перший шар наноситься будівельною щіткою з незначним втиранням в основу.

Витрата матеріалу " близько 2 кг/м. Наступний шар можна наносити після підсихання попереднього як щіткою, так і кельмою. Оптимальна сумарна товщина гідроізоляції становить 2-3 мм (максимальна " не більше 4 мм).

4. Закінчивши нанесення всіх шарів, слід на протязі доби підтримувати матеріал у вологому стані, захищаючи від прямих сонячних променів та морозу. Після тужавіння Cerinol DS набирає високу власну міцність. Поверхня має структуру високоякісного бетону, що дозволяє покривати її штукатуркою, фарбувати чи наклеювати плитки.

Не менш популярний у будівельників ще один матеріал " Superflex D1 (Суперфлекс Д1). Будучи подібним до Cerinol DS , він перевершує його по швидкості тужавіння та головне " по еластичності готового ізоляційного шару. Використання його доцільне при гідроізоляції великих площ, де існує небезпека утворення тріщин, чи реставрації старих споруд, що вже мають тріщини. А також, коли роботи потребують швидкого завершення.

Матеріал ідеально підходить для гідроізоляції басейнів чи резервуарів для води як технічних так і побутових. Маючи значну еластичність, Superflex D1 зберігає свої ізолюючі властивості навіть при тріщинах в основах, на які був нанесений. Через добу після гідроізоляції матеріалом Superflex D1 об'єкт можна штукатурити чи наклеювати плитки, а через 3 доби " може діяти механічне навантаження. Технологія застосування матеріалу Superflex D1 така ж, як і матеріалу Cerinol DS.

Наведені високі характеристики матеріалів Cerinol DS та Superflex D1 проте не звільняють будівельників від ряду простих застережень при їх використанні, а саме: матеріали не повинні наноситись на заморожені поверхні, а також при мінусових температурах навколишнього середовища і під дощем. Також, у випадку зовнішніх робіт, гідроізоляційне покриття слід захищати від дії прямих сонячних променів (занадто швидкого висихання) та морозу. Виконавши гідроізоляційні роботи згідно вимог технічних карт на матеріали, ми отримаємо надійний захист споруди на весь термін її експлуатації.

Форма поставки матеріалу Cerinol DS " в 25-кілограмових, a Superflex D1 " в 20-кілограмових паперових мішках.

Якість матеріалів Cerinol DS та Superflex D1 гарантується фірмою "DEITERMANN", виробництво якої сертифіковано у відповідності до системи міжнародних стандартів ISO 9001, а також значним досвідом фірми "АЛЬПІ " ЛЬВІВ" по застосуванню матеріалів на теренах України.
English Russian Deutsch
© DEREVODOM.COM